Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Hokej

HC Sobrance

V Sobranciach máme úspešný hokejový tím - amatérsky hokejový klub HC Sobrance, ktorý ako mužstvo funguje už cca. 20 rokov, ako občianske zrruženie od r. 2009. Keďže v Sobranciach neexistuje ľadová plocha na organizovanie hokejových tréningov, nadšenci zo Sobraniec a okolia trénujú na Zimnom štadióne v Michalovciach každý pondelok (od augusta do marca).
Dotiahli to až na medzinárodný turnaj amatérov a veteránov v Humennom - E-rotic cup. Na tomto turnaji sa zúčastňujú aj mužstvá hrajúce na majstrovstvách Slovenska amatérov a veteránov, kluby z Čiech a Veľkej Británie. Okrem toho 3 roky organizovali amatérsku hokejovú súťaž ZAHL - Zemplínska amatérska hokejová liga, ktorú hrávalo 9 mužstiev zo Stropkova, Michaloviec, Sečoviec, Sniny, Parchovian, Slanca a ukrajinského Užhorodu. Okrem toho pravidelne chodia na turnaje amatérov, zúčastnili sa turnaja Dřevomorka Cup v českej Chrudimi, turnaja International Fun Cup v českom Tachove, turnaja 2 národov v maďarskom Táte a turnaja Winter Classic v ukrajinskom Užhorode. Tento rok sa zúčastnia Česko-slovenského pohára amatérov v Bratislave (14. - 16. 4. 2017).  

Kontakt:

Mgr. Martin Timko – prezident amatérskeho hokejového mužstva HC Sobrance
Komenského 273/22
073 01 Sobrance
Mail:    martin.timko@delphia.sk
Mobil:  0917 339 484

Viac o majstrovstvách Slovenska amatérov a veteránov hľadajte na www.hokejmsav.sk      Viac o našom hokejovom tíme pozrite  www.onder.sk

vklad obrazka zo servera

Hore zľava: Martin Onder, Marián Mižák, Julián Červeňák, Miroslav Haník, Jaro Stripaj, Ján Kudráč, Patrik Stopka
Dole zľava: Lukáš Jenčo, Ján Kica ml., Marián Čuhanič, Michal Prada


 

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

Fotogaléria

Stravovanie seniorov

Turisticko informačné centrum

Centrum voľného času

Mestská polícia

webygroup
ÚvodÚvodná stránka