Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Stolný tenis

Mestský klub stolného tenisu Sobrance

Oddiel vznikol za éry dnes už nebohého pána Ernesta Vokála st. v roku 1955. Začiatky boli ťažké, ale slušné – hrala sa divízia mužov aj starších žiakov. Mená aspoň niektorých hráčov: E.Vokál st., Š.Kubíček, M.Varchola st., J.Antonič, M.Laporčak, Ľ.Krompák, M.Cap, L.Joža, E.Vokál ml., Š.Molnár a výborné výsledky mali aj ženy V.Salagová a D.Molnárová a ďalší. Mnohí z týchto hráčov dosahovali dobré výsledky aj na rôznych turnajoch po celom Slovensku.

Naše družstvo stolného tenisu STK Slávia Sobrance „A“ v súčasnosti súťaží vo 4. lige Východoslovenského regiónu.  Družstvo tvoria hráči: Vladimír Timočko, Mikuláš Varchola ml., Jozef Kozma, Andrej Copák, Juraj Tkačik, Michal Levický ml. a ďalší.   

V novom súťažnom ročníku 2018/2019 vytvoria družstvo spoločne s hráčmi z Orechovej. K ďalším členom patria: Marcel Hajaš, Michal Levický st. a Martin Lešo.

Mladým tenistom sa venuje Mikuláš Varchola ml., ktorý trénuje v telocvični Základnej školy, Komenského 12 v Sobranciach. Radi privítajú aj nových záujemcov o stolný tenis, ktorí sa môžu prihlásiť u učiteľov telesnej výchovy na oboch ZŠ, alebo aj u p. Varcholu.

 

Kontakt: slavia1@orangemail.sk

Tel. č.: 0907 189 818


 

dnes je: 16.9.2019

meniny má: Ľudmila

podrobný kalendár

Fotogaléria

Stravovanie seniorov

Turisticko informačné centrum

Centrum voľného času

Mestská polícia

webygroup
ÚvodÚvodná stránka