Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Tenis

Tenisový klub Sobrance

Seniorský tenis sa v našom meste hrá od r. 1995. V roku 2009 sa uskutočnil už jeho 14. ročník, na ktorom štartovalo 12 hráčov, rozdelených do dvoch 6-členných skupín. Po odohratí všetkých zápasov bolo konečné poradie nasledovné:

1. Ladislav Popovič
2. Gabriel Falis
3. Ondrej Tomčo
4. Ján Biačko

Tradícia tenisových turnajov sa datuje od r. 1995. Prvé turnaje sa konali v areáli rekreačného zariadenia Breza v Prímestskej oblasti na Zemplínskej šírave. 
Prvými víťazmi boli: Gabriel Falis 2x, Maroš Kondík 1x, neskôr Ladislav Popovič 10x.

vklad obrazka zo serveraNa tomto turnaji sa zúčastnilo veľa Sobrančanov, ako napr. Ján Kica, Ľuboš Krompák, Pavol Kozma, Michal Žeňuch, Peter Štelmák, Ladislav Madaras, Maroš Kondík, Ondrej Tomčo, Ján Biačko, Ladislav Popovič, Gabriel Falis, Juraj Klamo st., Juraj Klamo ml., Juraj Žeňuch, Ľubo Kaplač, Vlado Čergeť, bratia Hreščákovci. Z mladšej generácie Michal Žeňuch ml. a Juraj Rigan.

 

Memoriál Petra Štelmáka a Ladislava Madarasa.

Od roku 2007 sa koná Tenisový turnaj vo štvorhre „Memoriál“ Petra Štelmáka (4. ročník) a Ladislava Madarasa (2.ročník) na pamiatku týchto dvoch už nebohých spoluhráčov.
Tento turnaj tenistov – Sobrančanov sa koná v priestoroch tenisového kurtu pri kúpalisku a multifunkčných ihrísk na futbalovom štadióne a I. ZŠ Sobrance.
Víťazi jednotlivých ročníkov:
2007 – Ladislav Popovič, Ján Kica
2008 – Daniel Sedlák, Igor Suchý
2009 – Ladislav Popovič, Ján Kica
2010 – Ladislav Popovič, Ján Kica


 

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

Fotogaléria

Stravovanie seniorov

Turisticko informačné centrum

Centrum voľného času

Mestská polícia

webygroup
ÚvodÚvodná stránka